• Płatności za przedszkole

• Opłaty za przedszkole

Zasady wnoszenia opłat

• Świadczenia udzielane przez Przedszkole są nieodpłatne w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego określone przez Ministra Edukacji Narodowej. Czas przeznaczony na realizację podstawy programowej ustala się w godzinach: 8.00 – 13.00.

• Wysokość opłat za świadczenia z zakresu wychowania i nauczania wykraczające poza postawę programową wychowania przedszkolnego ustala się zgodnie z bieżącą uchwałą Rady Miejskiej w Chorzelach – stawka za każdą „płatną” godzinę (powyżej 5 godzin ) wynosi 1 zł.

• Wysokość opłaty za dany miesiąc ustala się, jako iloczyn: dni w miesiącu przez zadeklarowana ponad pensum liczbę godzin. Opłata za godziny w przypadku nieobecności dziecka nie podlega odliczeniu w następnym miesiącu.

• Rodzice (prawni opiekunowie) wnoszą pełną opłatę za wyżywienie dziecka wg stawki dziennej (8,50 zł) ustalonej przez Radę Miejską w porozumieniu z Dyrektorem Przedszkola.

• Dopuszcza się możliwość zwrotu dziennej wysokości opłaty za korzystanie z posiłków w przedszkolu za 3 dni i powyżej 3 dni ciągłej nieobecności. Poniżej 3 dni nieobecności dziecka za żywienie nie będzie zwracane.​​​​​​​

• Opłaty za wyżywienie wnosi się z góry w okresach miesięcznych nie później niż do 10-go dnia każdego miesiąca. Wpłaty dokonywane są bezpośrednio na konto przedszkola Nr 37 8924 0007 0025 0287 2003 0001.

• Kwota należnej wpłaty wysłana jest przez intendenta na nr telefonu rodzica każdego bieżacego miesiąca.

• Prosimy o terminowe wpłaty,  zgodnie z podanymi dniami i godzinami.