• Płatność za przedszkole

• Z uwagi na częste pomyłki dotyczące płatności za przedszkole prosimy o prawidłowe wypełnianie tytułu przelewu według poniższej instrukcji:

imię i nazwisko dziecka, kwota za wyżywienia, kwota za godziny, miesiąc  np. Jan Kowalski, wyżywienie - kwota, godziny - kwota, wrzesień 2023

Nr konta 37 8924 0007 0025 0287 2003 0001

Informację o kwocie do zapłaty otrzymacie Państwo na swój numer telefonu od intendenta przedszkola. Płatność należności do 10 dnia każdego miesiąca.

Prosimy o wpłatę kwoty, która została wysłana przez pracownika przedszkola. Nie nalezy zaokrąglać kwot.

• "REZOLUTNY KORKOJADEK"

• Szanowni państwo! Przypominamy, że w naszym przedszkolu nadal prowadzimy zbiórkę plastikowych nakrętek. Zebrane nakrętki będą wspierały różnorodne cele charytatywne, w ten sposób pomożemy potrzebującym dzieciom. Nakrętki i plastikowe korki prosimy wrzucać do specjalnego pojemnika "REZOLUTNEGO KORKOJADKA", który został postawiony na głównym korytarzu przedszkola. Prosimy o nie wrzucanie do pojemnika torebek foliowych i papierowych oraz baterii. Dziękujemy!!!

• "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

• Nasze przedszkole przystąpiło do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny placówka otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: od 07.09.2023 r. do 14.09.2023 r,

Miejsce Akcji: pomieszczenie kotłowni od strony sklepu Biedronka

Zapraszamy do udziału w akcji!

• Informacja

• Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Chorzelach Pani Małgorzata Andruszkiewicz przyjmuje interesantów w czwartki w godzinach 12.00 - 13.00.