OPŁATY ZA WYŻYWIENIE

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 9,50 zł (śniadanie- 2,50zł,obiad - 4,50 zł,podwieczorek -2,50 zł. W przypadku dzieci zakwalifikowanych do dożywiania z Ośrodka Pomocy Społecznej wpłata za przedszkole zostanie pomniejszona o wartość 4,50 zł ,którą pokrywa Ośrodek Pomocy Społecznej. W przypadku nieobecności dziecka trwającej 3 dni i powyżej w bieżącym miesiącu na podstawie obecności w dzienniku pomniejsza się kwotę należności za wyżywienie w następnym miesiącu.

OPŁATY ZA POBYT

Świadczenie udzielane przez Przedszkole Samorządowe w Chorzelach, w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego realizowane są bezpłatnie w wymiarze 5 godzin dziennie. Zgodnie z ustawą o systemie oświaty świadczenie przekraczające podstawę programową prowadzoną przez przedszkole na podstawie składanych przez rodziców deklaracji o ilości godzin pobytu dziecka w przedszkolu, określa się wnoszenie opłaty za pobyt. Opłata za pobyt jest stała i nie podlega zwrotom za nieobecności jak w przypadku kosztów wyżywienia. Koszt jednostkowy za każdą rozpoczęto godzinę korzystania dziecka ze świadczeni wynosi 1zł  tzn. (ilość dni pracujących bieżącego miesiąca x ilość godzin dziennie powyżej 5 godz.).

WAŻNE!

Rodzice dziecka 6-letniego,które korzysta z wychowania przedszkolnego są zwolnieni z opłat za pobyt w czasie przekraczającym wymiar gwarantowanego bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki ustalonym przez organ prowadzący.

Informacje o kwocie do zapłaty za przedszkole otrzymacie Państwo na swój numer telefonu od intendenta przedszkola w każdym bieżącym miesiącu. Płatność należności dokonujemy z góry do 10 dnia każdego miesiąca na podany numer bankowy 37 8924 0007 0025 0287 2003 0001.

W razie wątpliwości dotyczących opłat za przedszkole prosimy o kontakt telefoniczny z intendentem nr.tel  730 870 323 (29) 75-15-043