• XXX Gminny Konkurs Recytatorski

​​​​​​​

​​​​​​​Pięć

​​​​​​​

24 października nasze zdolne przedszkolaki udały się do Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury

w Chorzelach, aby zaprezentować swoje talenty. Dzieciaki z grupy Żyrafki i Misie wzięły udział

w XXX Gminnym Konkursie Recytatorskim. Wszystkie pięknie wyrecytowały wiersze, za co zostały nagrodzone dyplomami i wyróżnieniami. Dagmara Antosiak, Wiktoria Lewandowska oraz Mateusz Soból z grupy Żyrafki zajęli I miejsce, Nadia Kucka gr. Żyrafki III miejsce, Michalina Łada gr. Żyrafki wyróżnienie, Elija Kulikauskiene gr. Żyrafki wyróżnienie, Roksana Domżalska gr. Misie wyróżnienie. Gratulujemy naszym podopiecznym. Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzymy Wam dalszych sukcesów.

Pięć kobiet oraz siedmioro dzieci stoi na tle tablicy z napisem: "XXX Gminny Konkurs Recytatorski"

• Dzień Edukacji Narodowej

• Dzień Nauczyciela to wyjątkowy dzień  dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki z grupy Pszczółki przygotowały piękną czczęść artystyczną w podziękowaniu za trud włożony w wychowanie. Nie zabrakło życzeń, piosenek, tańca. Na zakończenie każdy otrzymał drobny upominek. Życzenia wszystkim pracownikom złożyła również pani Małgorzata Andruszkiewicz dyrektor przedszkola. W podziękowaniu za owocną pracę podarowała pracownikom wspaniały tort.

Sala przedszkolna. dzieci ustawione w dwóch rzędach. Za nimi tablica z dekoracją.